Pire nasıl yok edilir

Pire nasıl yok edilir
Pire nasıl yok edilir

Pire nasıl ve ne şekillerde yok edilir sorusu tarafımıza sıklıkla gelmektedir. En sık sorulan sorulardan biri şudur. “Ben ilaç alsam kendim ilaçlayabilirmiyim?” evet ilaçlayabilirsiniz ama sonuç olmanız pek olası değildir. Pire ve genel haşere sorunlarında profesyonel ekipler daha hızlı ve net sonuçlar alırlar.

İnsanlar genelde ücretlerin çok olduğunu düşünerek  bireysel ilaçlama yapmaktadırlar ama profesyonel ekiplere verecekleri ücret ile kendi harcayacakları ücretler birbirine yakındır. Bir çok defa bize şu şekilde ifade edenler oldu, “ben kendim ilaçladım, şu kadarda ilaçlara para verdim ama hala devam ediyor” diye. Genelde profesyonel ekiplerin talep ettikleri ücret harcadıkları paradan daha düşük oluyor. Pireler öldürmek için aşağıdaki adımları adım adım takip etmelisiniz.

Pireleri Yok Etmek İçin:

  1. Pireler için uygun bir ilaç seçimi yapılmalıdır. Burada ilaç grubu ile alakalı yazımız bulunmaktadır.
  2. Uygun makina ve teçhizat bulundurulmalıdır. İlaçlama işlemi ya matabi yardımı ile veya pülvarizatörler ile yapılmaktadır. Ufak ev tipi ilaçlama pompaları ile verimli şekilde ilaçlama yapamazsınız.
  3. Pirenin kaynağını bilmelisiniz veya bulmalısınız.
  4. Pirenin olduğu ortam göre nasıl ilaçlanacağını bilmelisiniz.
  5. Çevrenizi iyi analiz edip gereki güvenlik önlemlerinizi almalısınız.
  6. Son olarak uygun oranlarda karıştırdığınız ilacı tüm yüzeyi kapsayacak şekilde uygulamalısınız.

Pire ve ilaçlamaların anlatıldığı makalemizi buradan inceleyebilirsiniz. Aşağıda pire ilaçlama ile ilgili sık sorulan soruları okuyabilirsiniz.

Pire İlaçlamada

En uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'dan Sor