Ev için en etkili pire ilacı

Ev için en etkili pire ilacı
Ev için en etkili pire ilacı

Ev için kullanacağınız pire ilaçları (intektisit) sprey şeklinde haşere ilacı satan yerlerde bulunmaktadır. Üzerinde kullanıma hazır intektisit yazıyorsa direk alınıp kullanılabilir özelliktedir. Tabiki bu ürünler halk kullanımı için olduğundan uzman personellerin kullandığı intektisitlere göre etken madde oranları daha düşüktür. Basit problemleriniz için çözüm olabilir ama pire ilaçlama uygulamasında kullanımı pek işe yaramaz. Ev için en etkili pire ilacı çevre koşullarına, uygulama yöntemine göre değişiklik gösterir. Ortalama kalitede bir ilaç ile iyi uygulama yapılırsa bile sorun çözülür.

Uzman personeller çevre koşulları ve farklı kriterlere göre ilaç seçimi yaptıklarından dolayı net olarak şu haşere ilacı çok iyi işe yarar denemez. Bir çok firma kendine göre bir uygulama yöntemi ve ilaç seçimi yapar. Genellikle bu yapılan uygulamalar deneyimsiz kişiler tarafından yapılır. Müşterilerimizden bize gelen bir çok ilaçlama talebinde daha önce hizmet aldıklarını ama sorunlarının çözülmediklerini söylüyorlar.

Bizler BAYER, SYGENTA, BASF ve SAFA Tarım ürünlerini çoğunlukla kullanmaktayız. İlaç formülasyonu olarakda bu firmaların sırasıyla EW, SC, CS grubu ilaçlarını tercih ediyoruz. BASF firmasının Mytic SC adlı ilacı piyasada etkili olarak kullanılmaktadır. Özellikle direnci yüksek ve bir kaç kez deneyimsiz kişiler ile pire ilaçlama yapıldıktan sonra direnç kırıcı olarak kullanılır.

Pire ve ilaçlamaların anlatıldığı makalemizi buradan inceleyebilirsiniz. Aşağıda pire ilaçlama ile ilgili sık sorulan soruları okuyabilirsiniz.

 

Pire İlaçlamada

En uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'dan Sor