Pire için hangi ilaç kullanılır

Pire için hangi ilaç kullanılır
Pire için hangi ilaç kullanılır , Myhtic SC

Pire için bir çok ilaç grubu vardır. Çeşitli uygulama yöntemleri ile beraber genelde SC (Solüsyon konsantre) grubu ilaçlar kullanılır. Hangi ilaç grubunun kullanılacağı ve o ilaçın hangi uygulama ile kullanılabileceğini profesyonel teknik ekip daha net söyler.

Kullanılacak ilaç grupları şunalardır : SC (Solüsyon konsantre) grubu ilaçlar, EW (Suda Emülsiyon), EC (Emülsyion kosantre, kokulu)

Her üretici firmanın pire için dizayn ettiği haşere ilaç grubu vardır. Bir çok firma belli başlı aktif maddeleri kullanır. Yani A firması ile pahalı B firmasının ürün içerikleri birbirine yakındır. Burada faktör uygulamadır, çok iyi bir ilacın uygulamasını yapamazsanız sonuç alamazsınız. Sağda gördüğünüz Myhtic SC iyi bir pire ilacıdır ama bilinçli bir kullanıcı ile sonuç alınır.

Pire ilaçlama işi uygulaması zor bir uygulamadır. Gerekli teçhizatınızın yok ise bireysel başarı sağlamanız çok zordur. Bu yüzden biz genellikle bu tür zor ilaçlama uygulamalarını profesyonel bir ilaçlama firmasının yapmasını tavsiye ediyoruz.

Bireysel pire ilaçlamada bir çok şekilde tehlikeye maruz kalabilirsiniz. Bunlar şu şekildedir; Kendinize zarar verirsiniz ( Ciddi zehirlenme vakaları ile karşılaştık), çevrenizdeki insanlara zarar verebilirsiniz, çevrenizdeki evcil hayvanlara zarar verebilirsiniz, hedef dışı canlılara yani yararlı böcek gruplarına (Arı gibi) zarar verebilirsiniz.

Pire ve ilaçlamaların anlatıldığı makalemizi buradan inceleyebilirsiniz. Aşağıda pire ilaçlama ile ilgili sık sorulan soruları okuyabilirsiniz.

Pire İlaçlamada

En uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'dan Sor