Çalışkan ilaçlama yılların verdiği deneyim ile evinizin bahçe alanlarına, villanızın bahçesinde olabilecek haşere böcek sorunlarına hızlıca çözüm sağlar. Bahçe haşere böcek ilaçlama hizmetimiz 100% garantilidir, sorununuz bitene kadar destek sunmaya devam ederiz.

Bahçe haşere böcek ilaçlama hizmetinde neler yapıyoruz.

Bahçelerinizde haşere böcek ilaçlama işlemi
Çimenlerin matabi ile ilaçlanması
  • İlaçlama ve keşfi talebi geldiğinde, telefonla ön görüşme yapıyoruz. Problemin ne olduğunu nasıl bir bahçe alanınızın olduğunu öğreniyoruz.
  • Gerekirse bahçe alanınızın haşere böcek ilaçlama hizmeti için “Ücretsiz Ön Keşif” yapıyoruz.Ücretsiz ön keşif için zaman tarih belirliyoruz. Genelde aradığınız gün ön keşif hizmetini sunmuş oluyoruz.
  • Ön keşif genellikle bir mühendis ve teknik elemandan oluşan ekiple yapılır. Ön keşifte bahçenizde olan haşere böcek kemirgen problemleri belirleniyor. Gerekli olan açıklamalar sizlere sözlü olarak aktarılıyor. Problemlerin kaynakları ve nasıl çözülebilir bunlarla ilgili konuştuktan sonra, fiyat belirleniyor.
  • Karşılıklı olarak anlaşıldığı takdirde ilaçlama hizmeti için gün ve saat belirleniyor.
  • İlaçlamaya giden ekibimizden bir tanesi ön keşifte bulunan ekibimiz dendir.
  • İlaçlama uygulaması yapılır ve ilaçlama sonucunda size ilaçlama yapıldığına daire uygulama raporu verilir.

Bahçenizde olabilecek haşere böcek kemirgen riskleri nelerdir ?

Kemirgenler (Fare, sıçan) :

Sıklıkla karşılaştığımız ana problemlerden biridir. Bahçenizde atıl vaziyette bulunan yuvalama alanları var ise, bahçenizin toprak yapısı yuvalanmaya uygunsa, duvarlar taş duvar ise vb. gibi kemirgen riski olasıdır. Kemirgen (fare, sıçan) kontrolünde temel olarak belirlenen alanlara yem istasyonları kurularak kontrol sağlanır.

Hamam böceği türleri (Şark hamam böceği, Amerikan hamam böceği):

Bahçeler sıklıkla sulandığı için toprak genellikle nemlidir. Özellikle bina duvar kenarlarında da çökme ve benzeri durumlar var ise hamam böceği bahçenizde olabilir. Hamam böceği ilaçlama da SC (solüsyon konsantre) intektisit ilaçlar kullanılmaktadır. İlaçlama kokusuzdur, insan sağlığına zararsızdır.

Akrep, Kırkayak, Çıyan :

Bahçe alanlarında sıklıkla görülen 3 haşere türüdür, özellkle çatlak ve benzeri yapı bozuklukları var ise olma ihtimali yüksektir. Akrep ve çıyan direk olarak zararlıdır, zehirli olma durumları vardır (türüne göre). İlaçlama hizmeti SC intektisit ilaçlar ile sağlanmaktadır. SC ilaçlar genelde kokusuz ve insan sağlığına zararsızdır.

Tesbih böceği :

Tesbih böceği zararsızdır ama bazı yerlerdeki çokluğu insanlara rahatsızlık duygusu verebilir. İlaçlamasında SC ilaçlar kullanılır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir