çalışkan ilaçlama
çalışkan ilaçlama

Çalışkan Group İlaçlama;  Kurumsal olarak 2008 yılında Haşere böcek ilaçlama firması olarak faaliyete geçtik. Haşere ilaçlama sektöründe deneyim sahibi Ziraat Mühendisi, Kimya Mühendisi ve teknik elemanlar ile kısa sürede sektörde söz sahibi bir yere ulaştık. İstanbul Kartal merkezli olarak çalışmaktayız. Bu sene içinde mevcut yapımızı genişleterek İstanbul Avrupa yakası ve bir çok semtte şubeleşmeye gidilecektir. 12 senelik sektör tecrübesi ve sürekli kendini yenileyen altyapılarımız sayesinde Haşere, böcek, kemirgen İlaçlama hizmetleri konusunda Türkiye’nin en iyi firmalarından biri olmayı hedefliyoruz.

Mevcut 4 ayrı ekibimizle, İstanbul’un tüm ilçelerinde her türlü haşere kemirgen problemlerine hızlı yanıt verebiliyoruz. İlaçlama sektöründeki bir çok firma sezonluk olarak (yaz dönemi) geçici eleman istihdamı sağlar. Geçici elemanlar genel olarak ilaçlama işinin ciddi, dikkat edilmesi gerekli, profesyonel bir iş olduğunun farkında değillerdir. Firmamızda kesinlikle taşeron veya geçici eleman istihdamı sağlamıyoruz. Müşterilerimiz ile karşılıklı güven ve samimiyet çerçevesini de bu çalışma şeklimizden dolayı bozmuyoruz.

Kısaca Kurumsal Vizyonumuz

Haşere (Böcek) ilaçlama, kontrol ve danışmanlık hizmetlerinde sektörde saygın bir yere sahip olmak hedefimizdir. Bunu gerçekleştirmek için de kalifiye personel yetiştirmek önceliğimizdir.

Kısaca Kurumsal Misyonumuz

Çalışkan Group Haşere İlaçlama hizmetleri firmamız, bizi buraya kadar taşıyan ve ileride de taşıyacak olan saygıdeğer “Müşterilerimiz” olmazsa olmazdı. Bizler bunun bilincindeyiz, sonuna kadar müşteri memnuniyeti hedefimizdir. Müşteriye olan saygımız kaliteli bir hizmet olarak müşterilerimize yansımaktadır.

Bilinçsizce kimyasal ilaç kullanımını firma olarak tasvip etmiyoruz. Yeteri kadar, çevreye ve diğer canlılara zarar vermeyecek şekilde hizmet sunmak temel hedefimizdir. Sloganımız olan ” Her çözüm kimyasal değildir” ‘e tam olarak uymaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir