Haşere İlaçlamada Olmak İstediğimiz Yer

Haşere (Böcek) ilaçlama, kontrol ve danışmanlık hizmetlerinde sektörde saygın bir yere sahip olmak hedefimizdir. Bu hedeflere ulaşabilmek için gerekli deneyimli, eğitimli personeli bünyemizde barındırıyoruz. Dünya ve Türkiye’de Haşere kontrol (Pest Kontrol) alanındaki gelişmeleri takip ediyoruz. Yeni biyosidal ilçaları ve uygulama şekillerini hızla deneyip bünyemizde kullanmaya başlıyoruz.

Haşere ilaçlama sektöründe bu güne kadar gelmiş olan bazı kalıplaşmış yapıları kabul etmeyip, %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeliyoruz.

Yakın zamanda bünyemize çeşitli sektörlerde deneyime sahip “Kimya Mühendisi” ve “Ziraat mühendisi” kattık.

Dünya’nın başına gelmiş geçmiş en büyük sorunlardan biri olan Covid-19 ‘a karşı Türkiye’de “Nano Gümüş” ile dezenfeksiyon uygulamasını yapan ilk firmayız.yapmış

Bünyemizde mikrobiyoloji konusunda uzman kimya mühendisi barındırmaktayız. Dezenfeksiyon, mikrobiyoloji konularında uzun süre Ar-ge çalışmaları yapmış ve Dünya’da uygulanan tüm dezenfeksiyon sistemlerini detaylı olarak bilmektedir.

Müşteriye Saygı ve Memnuniyet

Çalışkan Group Haşere İlaçlama hizmetleri firmamız, bizi buraya kadar taşıyan ve ileride de taşıyacak olan saygıdeğer “Müşterilerimiz” olmazsa olmazdı. Bizler bunun bilincindeyiz, sonuna kadar müşteri memnuniyeti hedefimizdir. Müşteriye olan saygımız kaliteli bir hizmet olarak müşterilerimize yansımaktadır. Kaliteli bir hizmette bize müşteri memnuniyeti olarak yansımaktadır.

Doğaya ve Çevreye Saygı

Haşere (Böcek) ilaçlama hizmeti temel olarak kontrol yöntemidir. İnsan sağlığına kötü şekilde etki edebilecek durumları ortaya çıkmadan önce engellemektir. Bilinçsizce kimyasal ilaç kullanımını firma olarak tasvip etmiyoruz. Yeteri kadar, çevreye ve diğer canlılara zarar vermeyecek şekilde hizmet sunmak temel hedefimizdir. Sloganımız olan ” Her çözüm kimyasal değildir” ‘e tam olarak uymaktayız. Gerekli gördüğümüz yerlerde müşterilerimize haşere sorunları için kimyasal olmayan yöntemleri tavsiye etmekteyiz. Doğa bir bütündür, her canlıya ihtiyacımız var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir