Haşere İlaçlamada Olmak İstediğimiz Yer

Haşere (Böcek) ilaçlama, kontrol ve danışmanlık hizmetlerinde sektörde saygın bir yere sahip olmak hedefimizdir. Bunu gerçekleştirmek için de kalifiye personel yetiştirmek önceliğimizdir. Güncel olarak Haşere (pest kontrol)  kontrol alanında Dünya üzerinde neler yapılmaktadır, sektördeki gelişmeler nelerdir takip etmekteyiz.

Yakın zamanda bünyemize çeşitli sektörlerde deneyime sahip “Kimya Mühendisi” ve “Ziraat mühendisi” kattık.

Müşteriye Saygı ve Memnuniyet

Çalışkan Group Haşere İlaçlama hizmetleri firmamız, bizi buraya kadar taşıyan ve ileride de taşıyacak olan saygıdeğer “Müşterilerimiz” olmazsa olmazdı. Bizler bunun bilincindeyiz, sonuna kadar müşteri memnuniyeti hedefimizdir. Müşteriye olan saygımız kaliteli bir hizmet olarak müşterilerimize yansımaktadır. Kaliteli bir hizmette bize müşteri memnuniyeti olarak yansımaktadır.

Doğaya ve Çevreye Saygı

Haşere (Böcek) ilaçlama hizmeti temel olarak kontrol yöntemidir. İnsan sağlığına kötü şekilde etki edebilecek durumları ortaya çıkmadan önce engellemektir. Bilinçsizce kimyasal ilaç kullanımını firma olarak tasvip etmiyoruz. Yeteri kadar, çevreye ve diğer canlılara zarar vermeyecek şekilde hizmet sunmak temel hedefimizdir. Sloganımız olan ” Her çözüm kimyasal değildir” ‘e tam olarak uymaktayız. Gerekli gördüğümüz yerlerde müşterilerimize haşere sorunları için kimyasal olmayan yöntemleri tavsiye etmekteyiz. Doğa bir bütündür, her canlıya ihtiyacımız var.