Pire ilaçlama fiyatları

İstanbul pire ilaçlama fiyatları
İstanbul pire ilaçlama fiyatları

İstanbul’da hizmet veren firmamız pire ilaçlama hizmetinde çözüm odaklı fiyatları sunmaktadır. Firmamız konusunda uzman personele sahiptir, çok zor uygulamalar ve ilaçlamalardan alnının akıyla çıkmıştır. Gerek google üzerinden ve gerekse diğer platformlardaki şirketimize gelen yorumlar işimizi iyi yaptığımızın göstergesidir.

Pire ilaçlama fiyatları bir çok koşula göre değişmektedir ama ortalama olarak düşünürsek, aşağıdaki gibi bir fiyatlandırma olacaktır.

Genel olarak fiyatlar şu şekildedir ;

0 – 100 Metrekareye kadar olan yerler : 150 TL – 200 TL arası

100 – 200 Metrekare arası yerler : 200 TL – 300 TL

200 Metrekare üzeri olan yerler sözlü olarak fiyatlandırılır. Tabiki fiyatlandırmayı etkileyen çok faktörler vardır, örneğin 50 metrekare olan ama ağzına kadar eşyalı olan alanların ilaçlaması daha zordur, bu gibi özel durumlarda fiyatlarda değişiklikler olmaktadır.

İstanbul’un anadolu yakasında özellikle kıyı şeridi ileçelerinde sıklıkla pire problemine rastlamaktayız. Anadolu yakasında sıklıkla pire problemi olan ilçeler şunlardır: Kadıköy, Maltepe, Tuzla, Kartal

İstanbul’un avrupa yakasındada aynı şekilde kıyı ilçelerinde pire istilası sorunu yaşanmaktadır. En yoğun pire probleminin yaşandığı ilçe Sarıyer’dir.

Pire ve ilaçlamaların anlatıldığı makalemizi buradan inceleyebilirsiniz. Aşağıda pire ilaçlama ile ilgili sık sorulan soruları okuyabilirsiniz.

Pire İlaçlamada

En uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'dan Sor