Pire ilaçlama istanbul

Pire ilaçlama İstanbul
Pire ilaçlama İstanbul

Çalışkan Group Böcek İlaçlama firması olarak İstanbul şehrinde pire ilaçlama konusunda uzman bir yere sahibiz. Şu ana kadar binlerce daire ve alanın pire ilaçlama hizmetini yaptık. Bunlar arasında çok zor koşullar altında çalıştığımız alanlar oldu. Firma prensibimiz gereği biz sorunu çözene kadar işimizin takibini yaparız. Yapamayacağımız bir ilaçlama uygulamasının sorumluluğunu almaz ve sorumlulukta almışsak sonuna kadar müşterimizin yanında oluruz.

İstanbulda pire ilaçlamasında bizleri tercih edebilirsiniz. Bünyemizdeki çalışanlarımız Haşere İlaçlama sektöründe 10  senelik deneyime sahiptir. Bünyemizde ziraat mühendisi ve kimya mühendisi barındırmaktayız. Özellikle çözülmesi zor olan pire problemlerinde gerekirse yerinde inceleme yaparak bilgilendirme yapıyoruz.

İstanbul’un anadolu yakasında özellikle kıyı şeridi ileçelerinde sıklıkla pire problemine rastlamaktayız. Anadolu yakasında sıklıkla pire problemi olan ilçeler şunlardır: Kadıköy, Maltepe, Tuzla, Kartal

İstanbul’un avrupa yakasındada aynı şekilde kıyı ilçelerinde pire istilası sorunu yaşanmaktadır. En yoğun pire probleminin yaşandığı ilçe Sarıyer’dir.

Pire ve ilaçlamaların anlatıldığı makalemizi buradan inceleyebilirsiniz. Aşağıda pire ilaçlama ile ilgili sık sorulan soruları okuyabilirsiniz.

Pire İlaçlamada

En uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'dan Sor