Kedi pire ilaçlama

Kedi pire ilaçlama
Kedi pire ilaçlama

Pire istilaları şehirlerde yaygın olarak kedi popülasyonlarından kaynaklanmaktadır. Kedilerin insanlarla ve çevreyle olan ilişkilerinden dolayı Pire hızla yaşam alanlarınada yayılabilmektedir. Pire ilaçlama hizmetinde kedi önemli bir faktördür, kedilerin yaşadığı, yuvalandığı ve yavruladığı alanların bilinmesi ve kontrol edilmesi gerekir.

Pire istilasının olduğu bölge uzman ilaçlama personeli tarafından incelenmeli ve sorunun kaynağı tespit edilmelidir. Pire probleminin kaynağını tespit etmediğimiz sürece ilaçlanma olsa bile pire sorununuzu çözmez. Kaynağı tespit edip kaynağı yok etmeliyiz.

Kaynak yok edildikten sonra Uzman personel tarafından pire ilaçlama hizmeti alınmalıdır. İlaçlanacak alan matabi veya sırt pompaları ile tüm yüzeyler ıslanacak şekilde ilaçlanır.

Kediler için ense dış parazit ilaçları düzenli aralıklarla kullanılmalıdır. Evcil kediniz sokağa çıkarken ense damlası yok ise pireleri eve taşır.

Pire ilaçlama fiyatları bir çok koşula göre aygın olarak şehirlerde değişmektedir ama ortalama olarak düşünürsek, aşağıdaki gibi bir fiyatlandırma olacaktır.

İstanbul’un anadolu yakasında özellikle kıyı şeridi ileçelerinde sıklıkla pire problemine rastlamaktayız. Bu ilçelerin ortak özelliği hepsinde kedi popülasyonu yüksekdir.  Anadolu yakasında sıklıkla pire problemi olan ilçeler şunlardır: Kadıköy, Maltepe, Tuzla, Kartal  

İstanbul’un avrupa yakasındada aynı şekilde kıyı ilçelerinde pire istilası sorunu yaşanmaktadır. En yoğun pire probleminin yaşandığı ilçe Sarıyer’dir.

Pire ve ilaçlamaların anlatıldığı makalemizi buradan inceleyebilirsiniz. Aşağıda pire ilaçlama ile ilgili sık sorulan soruları okuyabilirsiniz.

Pire İlaçlamada

En uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'dan Sor