Pendik böcek ilaçlama

Çalışkan İlaçlama, Pendik İlçesinde Böcek ilaçlama şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir. Pendik’te bir çok büyük, küçük gıda işletmesinin rutin aylık ilaçlamasını firmamız yapmaktadır.

Pendik 1987 yılında Kartal’dan ayrılarak ilçe hâline getirildi. Yerleşimin genel olarak O-4 otoyolunun güneyinde yoğunlaştığı ilçenin kuzeyinde köy yerleşimleri görülür. İlçe; doğuda Tuzla; güneyde Marmara Denizi; batıda Kartal ve Sultanbeyli; kuzeybatıda Sancaktepe; kuzeyde Ömerli Baraj Gölü ve Şile; kuzeydoğuda Kocaeli iliyle komşudur.

Pendik ilçesinden gelen böcek ilaçlama talepleriniz 7/24 karşılanır. Hizmetimiz genellikle 2 uygulama sonrasında garanti kapsamına alınır. Kısa zamanda tekrar aynı problem çıkarsa ücretsiz hizmetimize devam ederiz.

 

Pendik Böcek, Haşere, Fare İlaçlama Hizmetinde

En Uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Pendik’de Böcek İlaçlama Hizmeti Nasıl Yapılır ?

Çalışkan İlaçlama firması olarak, Pendik ilçesinden gelen böcek fare ilaçlama taleplerini şu şekilde karşılıyoruz.

  • Arayan kişinin böcek sorunu olan yeri neresidir. İşyeri, daire, gıda işletmesi olması haşere sorunun kaynağını almamızda yardımcı olur.
  • Hangi tür haşere böcek mevcut ? tarif isteriz veya resim isteriz. Eğer tam olarak haşere, böceğin ne olduğunu anlayamazsak, giden teknik ekibimiz uygulama öncesi iyi şekilde keşif yapmaktadır.
  • Haşere, böceğin hangi sıklıkla görüldüğünü sorarız. Mevcut popülasyonun çokluğunu anlamamıza yarar.
  • Büyük alanlar için ücretsiz ön keşif yapmamız, müşteriler açısından daha rahat olmaktadır.
  • Evde yaşayan kişileri ve evcil hayvanları öğreniyoruz, uygulama yöntemini buna göre seçiyoruz.

Telefondan gerekli bilgileri aldıktan sonra, yaklaşık yapacağımız haşere ilaçlama uygulaması belirlenir. Teknik ekibimiz, böcek problemi olan yere vardıklarında telefondan alınan bilgileri teyit edip, ön keşif yapar. Uygulama öncesi yapılan keşifle yapılacak uygulama belirlenir. Gerekli bilgiler verildikten sonra böcek ilaçlama uygulamasına başlanır.

Pendik İlçesinde Yoğun Bulunan Haşere ve Böcek Çeşitleri

Pendik ilçesinde yoğun olarak bir çok işletmeye hizmet vermekteyiz. Bu  nedenle bölgede tüm böcek sorunlarına hakimiz. Pendik’te sık karşılaştığımız sorunlar şunlardır.

Pendik merkez sahil kısımlarında yoğun fare sorunu vardır. Özellikle yağmur sonrası kanalizasyon hatlarının dolması nedeniyle fareler dış alanlara kaçmaktadır.

Kedi popülasyonlarının yoğun olduğu semtlerde sıklıkla Pire sorunu yaşanmaktadır. Genellikle kedilerin yavrulama dönemlerinde Pire istilasına rastlamaktayız.

Oryantal (Şark) hamam böceği Pendik’teki tüm semtlerde yoğun olarak vardır. Şark hamam böceği nispeten mücadelesi kolay olan böcek türüdür.

Alman hamam böceği, tüm dünyada olduğu gibi Pendik ilçemizin de haşere sorunlarının başındadır. Alman hamam böceği ilaçlaması en zor olan haşere türlerinden biridir. Genellikle bir çok firma bu böcekte başarısız olmaktadır. Firmamız bu konuda özel çalışmalar yaparak çeşitli uygulama yöntemleri geliştirmiştir.

Pendik ilçesinin iç kısımlarında ve ormanlık alanlarda dönemsel olarak akrep, çıyan vb. haşere türleri yerleşim yerlerinde görülmektedir.

Diğer haşere, böcek problemlerini de sıklıkla görmekteyiz.

Pendik Böcek İlaçlama Şirketleri

Pendik böcek ilaçlama Şirketleri arasında bulunan firmamız, 15 senelik sektör tecrübesine sahiptir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi pendik böcek ilaçlama şirketlerinde en iyi firmalardan biriyiz.

Bir çok sektörde olduğu gibi ilaçlama sektöründe de kaçak çalışan kişiler ve firmalar vardır. Sektörün nispeten ilk işe başlama maliyetleri düşük olduğundan eğitimsiz, cahil kişiler bu sektörde yer almaktadır. Bu gibi firmalar yaptıkları işten bihaberlerdir. Size ve çevreye zarar verecek uygulamalar yapmaktadırlar. Çalışacağınız firmanın ruhsat bilgilerini muhakkak isteyiniz.

Pendik İlçesinde Böcek İlaçlama Hizmetinde Neden Çalışkan İlaçlamayı tercih etmelisiniz ?

Firma merkezimiz Kartal’da yer almaktadır. Pendik te yoğun olarak çalıştığımızdan dolayı genellikle her zaman bu bölgede bir ekibimiz yer almaktadır. Bize gelen talepleri genellikle aynı gün içinde çözüme kavuşturuyoruz.

Firmamız gerek teknik ekibiyle, gerekse kalite anlayışı ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır.  Müşterilerimizin hizmetten memnun olması temel hedefimizdir, müşterimiz memnun kalıncaya kadar hizmeti devam ettirmekteyiz. Bundan dolayı hakkımızda herhangi bir şikayet vs. bulunmamaktadır. İlaçlama sektörü için bu seviye memnuniyeti tutturmak firmalar açısından kolay değildir.

Pendik Fare İlaçlama Hizmeti

İstanbul pendik ilçesinde hizmet veren şirketimiz, Fare, Sıçan İlaçlama Hizmetinde 15 senelik iyi bir tecrübeye sahiptir. Gerek mühendislerimiz ve gerek sahada çalışan teknik ekibimiz fare ilaçlama konusunda Dünya trendlerini takip ederek her tür soruna yerinde doğru şekilde müdahele eder. Gittiğimiz 1000 lerce Fare İlaçlama hizmetinde % 100 ‘e yakın olumlu sonuçlar elde etmekteyiz.

Bu başarıyı şu şekilde sağlıyoruz; Mühendislerimiz sürekli olarak güncel Pest Control Trendlerini analiz eder ve uygulayarak gözlemleyerek sonuçları değerlendirir. Alınan sonuçlara göre saha ekiplere gerekli eğitimler verilerek sahadaki geri dönüşümler analiz edilir. Bu şekilde sürekli olarak kendimizi geliştiren bir sisteme sahip oluyoruz. Kullandığımız fare zehirleri Dünya’nın en iyi ve en iddialı fare zehirleridir.

Ev, daire, ofis, işyeri, fabrika, gıda işletmeleri vb. tüm yerlere en uygun fiyatlarla Fare İlaçlama hizmetini 7/24 sunmaktayız.

Fare hakkında detaylı bilgiler bulunan makalemizi okumak için burayı tıklayınız.

Fare İlaçlama ile ilgili detaylara bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir