Maltepe ilçesinde haşere böcek ilaçlama hizmetleri sunmaktayız.
Maltepe böcek ilaçlama

Çalışkan İlaçlama, Maltepede Böcek ilaçlama şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir. Merkez ofisimiz Kartal‘da bulunmaktadır. Bu nedenle Maltepe Bölgesindeki haşere ilaçlama taleplerini çok iyi ve kaliteli şekilde sürdürmekteyiz.

Maltepe ilçesinden gelen böcek ilaçlama talepleriniz 7/24 karşılanır. Profesyonel hizmetimiz genellikle 2 uygulama sonrasında garanti kapsamına alınır.1-2 Aylık bir periyotta aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz olarak haşere, böcek sorununuzu ücretsiz olarak çözeriz.

 

Maltepe Böcek, Haşere, Fare İlaçlama Hizmetinde

En Uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Maltepe’de Böcek İlaçlama Hizmeti Nasıl Yapılır ?

Maltepe den tarafımıza gelen böcek ilaçlama taleplerini hızlıca karşılamaya çalışıyoruz. Aynı gün veya ertesi gün ilaçlama hizmetini sunmaktayız. Telefon üzerinden kabaca gerekli bilgileri sizlerden alıyoruz. Teknik ekibimiz yerinize geldiğinde önce gözlemini yapar ve sonrasında uygun böcek ilaçlama hizmetini sunar. Telefonda sizlerden istediğimiz sorular şunlardır ;

  • Böcek sorunu olan alanın büyüklüğü ve alanda ne tür iş yapıldığı. Daire mi ? İş yerimi ? kaç metrekare ? iş yeri ise hangi sektörde faaliyet göstermektedir.
  • Hangi tür haşere böcek sorunu var? genellikle tarif ile anlaşılsa da bazen resim istemekteyiz. Eğer tam olarak haşere, böceğin ne olduğunu anlayamazsak, giden teknik ekibimiz uygulama öncesi iyi şekilde keşif yapmaktadır.
  • Haşere, böceğin hangi sıklıkla görüldüğünü sorarız. Mevcut popülasyonun çokluğunu anlamamıza yarar.
  • Büyük alanlar için ücretsiz ön keşif yapmamız, müşteriler açısından daha rahat olmaktadır.
  • Evde yaşayan kişileri ve evcil hayvanları öğreniyoruz, uygulama yöntemini buna göre seçiyoruz.

Telefondan gerekli bilgileri aldıktan sonra, yaklaşık yapacağımız haşere ilaçlama uygulaması belirlenir. Teknik ekibimiz, böcek problemi olan yere vardıklarında telefondan alınan bilgileri teyit edip, ön keşif yapar. Uygulama öncesi yapılan keşifle yapılacak uygulama belirlenir. Gerekli bilgiler verildikten sonra böcek ilaçlama uygulamasına başlanır.

Maltepe İlçesinde Yoğun Bulunan Haşere ve Böcek Çeşitleri

Bu bölgede sık karşılaştığımız haşere, böcek problemleri şunlardır.

Maltepe ilçesinde özellikle sahil kesimlerindeki apartman bahçelerinde Pire problemi vardır. Bunun nedeni çok fazla ve kontrolsüz şekilde bölgede kedi yer almasıdır. Senede 2-3 periyot halinde özellikle kedilerin yavrulama sonrasında Pire Problemi yaşanmaktadır. Kaynağı bulunduktan sonra pire ilaçlama, firmamız için kolay bir uygulamadır. Linkten pire ilaçlama hakkındaki detayları okuyabilirsiniz.

Maltepe’de her yerde  şark hamam böceği olmaktadır. Şark hamam böceği ilaçlama uygulası kolay bir uygulamadır ama İlaçlama firmasının iyi gözlemci olması şarttır. Yukarıdaki linkten ilaçlama ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Alman hamam böceği, tüm dünyada olduğu gibi Maltepe ilçemizin de haşere sorunlarının başındadır. Alman hamam böceği zor bir türdür, genellikle ilaçlama hizmeti 2 periyot halinde yapılmalıdır. Seçilecek ilaç mevcut yoğunluk ve diğer özelliklere göre değişir. Alman hamam böceği ilaçlaması ile bilgilere bu makalemizden erişebilirsiniz.

Maltepe ormanlık alanlarında akrep ve çıyan olmaktadır. Her ne kadar öldürücü derecede zehirli olmamakla beraber yine de tehlikeli türlerdir. Akrep ve çıyan hakkında yazdığımız makalelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kemirgen (Fare, sıçan) sahil kesimlerinde sıklıkla olmaktadır. Kanalizasyon hatları bu bölgede en dipte olduğu için özellikle sağanak yağmur sonralarında en dip alanlarda lağım faresi olmaktadır. Fare ilaçlama hakkındaki makalelerimize linklerden bakabilirsiniz.

Diğer haşere, böcek problemlerini de sıklıkla görmekteyiz.

Maltepe Böcek İlaçlama Şirketleri

Firmamız, Maltepe böcek ilaçlama şirketleri arasındadır. Kartal ilçesinde bulunduğumuzdan dolayı, Maltepe’den gelen ilaçlama taleplerini çok hızlı şekilde karşılamaktayız.

İlaçlama firması seçiminde dikkatli olmanız gerekmektedir. Firmanın biyosidal izin ve ruhsatlarının olduğundan emin olarak çalışmanızı tavsiye ederiz. Biyosidal ilaçlar oldukça güvenli olmasına rağmen acemilerin elinde tehlikeli olabilmektedir.

İlaçlamada Neden Çalışkan İlaçlamayı tercih etmelisiniz ?

Firmamız Maltepe’nin komşusu Kartal da bulunmaktadır, bölgede bulunan her tür haşere, böcek problemini yakından takip etmekteyiz. Yakın olmamız sebebiyle acil ilaçlama taleplerine hızlıca yetişebiliyoruz.

Firmamız gerek teknik ekibiyle, gerekse kalite anlayışı ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır.  Müşterilerimizin hizmetten memnun olması temel hedefimizdir, müşterimiz memnun kalıncaya kadar hizmeti devam ettirmekteyiz. Bundan dolayı hakkımızda herhangi bir şikayet vs. bulunmamaktadır. İlaçlama sektörü için bu seviye memnuniyeti tutturmak firmalar açısından kolay değildir.

Fare İlaçlama Hizmeti

Fare İlaçlama Hizmetinde 15 senelik iyi bir tecrübeye sahiptir. Gerek mühendislerimiz ve gerek sahada çalışan teknik ekibimiz fare ilaçlama konusunda Dünya trendlerini takip ederek her tür soruna yerinde doğru şekilde müdahale eder. Gittiğimiz 1000 lerce Fare İlaçlama hizmetinde % 100 ‘e yakın olumlu sonuçlar elde etmekteyiz.

Bu başarıyı şu şekilde sağlıyoruz; Mühendislerimiz sürekli olarak güncel Pest Control Trendlerini analiz eder ve uygulayarak gözlemleyerek sonuçları değerlendirir. Alınan sonuçlara göre saha ekiplere gerekli eğitimler verilerek sahadaki geri dönüşümler analiz edilir. Bu şekilde sürekli olarak kendimizi geliştiren bir sisteme sahip oluyoruz. Kullandığımız fare zehirleri Dünya’nın en iyi ve en iddialı fare zehirleridir.

Ev, daire, ofis, işyeri, fabrika, gıda işletmeleri vb. tüm yerlere en uygun fiyatlarla Fare İlaçlama hizmetini 7/24 sunmaktayız.

Fare hakkında detaylı bilgiler bulunan makalemizi okumak için burayı tıklayınız.

Fare İlaçlama ile ilgili detaylara bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir