Kartal Böcek İlaçlama
Kartal Böcek İlaçlama

Çalışkan İlaçlama, Kartal İlçesinde Böcek ilaçlama şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir. Merkez ofisimiz Kartal‘da bulunmaktadır. Bu nedenle Kartal Bölgesindeki haşere ilaçlama taleplerini çok iyi ve kaliteli şekilde sürdürmekteyiz.

Kartal ilçesinden gelen böcek ilaçlama talepleriniz 7/24 karşılanır. Hizmetimiz genellikle 2 uygulama sonrasında garanti kapsamına alınır. kısa zamanda tekrar aynı problem çıkarsa ücretsiz hizmetimize devam ederiz.

 

Kartal Böcek, Haşere, Fare İlaçlama Hizmetinde

En Uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Kartal’da Böcek İlaçlama Hizmeti Nasıl Yapılır ?

Çalışkan İlaçlama firması olarak, bize Kartal dan gelen haşere ilaçlama taleplerinin detaylarını telefondan alıyoruz. Telefondan aldığımız bilgiler yaklaşık olarak aşağıdadır.

  • Müşterinin böcek sorunu olan alanı ne kadar ve ne işle meşgul. Daire mi ? İş yerimi ? kaç metrekare ? iş yeri ise hangi sektörde faaliyet göstermektedir.
  • Hangi tür haşere böcek mevcut ? genellikle tarif ile anlaşılsa da bazen resim istemekteyiz. Eğer tam olarak haşere, böceğin ne olduğunu anlayamazsak, giden teknik ekibimiz uygulama öncesi iyi şekilde keşif yapmaktadır.
  • Haşere, böceğin hangi sıklıkla görüldüğünü sorarız. Mevcut popülasyonun çokluğunu anlamamıza yarar.
  • Büyük alanlar için ücretsiz ön keşif yapmamız, müşteriler açısından daha rahat olmaktadır.
  • Evde yaşayan kişileri ve evcil hayvanları öğreniyoruz, uygulama yöntemini buna göre seçiyoruz.

Telefondan gerekli bilgileri aldıktan sonra, yaklaşık yapacağımız haşere ilaçlama uygulaması belirlenir. Teknik ekibimiz, böcek problemi olan yere vardıklarında telefondan alınan bilgileri teyit edip, ön keşif yapar. Uygulama öncesi yapılan keşifle yapılacak uygulama belirlenir. Gerekli bilgiler verildikten sonra böcek ilaçlama uygulamasına başlanır.

Kartal İlçesinde Yoğun Bulunan Haşere ve Böcek Çeşitleri

Firmamızın Kartal ilçesinde olması nedeniyle, bu bölgedeki haşere, böcek ve kemirgen sorunlarına iyi şekilde hakimiz. Kartal ilçesinde sık karşılaştığımız haşere, böcek problemleri şunlardır.

Kartal da özellikle sahil kesimlerindeki apartman bahçelerinde Pire problemi vardır. Bunun nedeni çok fazla ve kontrolsüz şekilde bölgede kedi yer almasıdır. Senede 2-3 periyot halinde özellikle kedilerin yavrulama sonrasında Pire Problemi yaşanmaktadır. Kaynağı bulunduktan sonra pire ilaçlama, firmamız için kolay bir uygulamadır. Linkten pire ilaçlama hakkındaki detayları okuyabilirsiniz.

Kartal da şark hamam böceği hemen hemen her yerde olmaktadır. Şark hamam böceği ilaçlama uygulamalarında kolay bir uygulamadır ama İlaçlama firmasının iyi gözlemci olması şarttır. Yukarıdaki linkten ilaçlama ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Alman hamam böceği, tüm dünyada olduğu gibi kartal ilçemizin de haşere sorunlarının başındadır. Alman hamam böceği zor bir türdür, genellikle ilaçlama hizmeti 2 periyot halinde yapılmalıdır. Seçilecek ilaç mevcut yoğunluk ve diğer özelliklere göre değişir. Alman hamam böceği ilaçlaması ile bilgilere bu makalemizden erişebilirsiniz.

Kartal ormanlık alanlarında (Aydos, yakacık) akrep ve çıyan olmaktadır. Her ne kadar öldürücü derecede zehirli olmamakla beraber yinede tehlikeli türlerdir. Akrep ve çıyan hakkında yazdığımız makalelerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kemirgen (Fare, sıçan) sahil kesimlerinde sıklıkla olmaktadır. Kanalizasyon hatları bu bölgede en dipte olduğu için özellikle sağanak yağmur sonralarında en dip alanlarda lağım faresi olmaktadır. Fare ilaçlama hakkındaki makalelerimize linklerden bakabilirsiniz.

Diğer haşere, böcek problemlerini de sıklıkla görmekteyiz.

Kartal Böcek İlaçlama Şirketleri

Kartal böcek ilaçlama Şirketleri arasında bulunan firmamız, 15 senelik sektör tecrübesine sahiptir. Kartal’da olan veya olabilecek tüm böcek sorunlarını biliyoruz ve geliştirdiğimiz çözümleri kullanmaktayız.

Kartal ilçesinde bizim bildiğimiz 10 larca kaçak çalışan firma ve bireysel kişi bulunmaktadır. Bizler bu firmalara karşı hem bakanlık nezdinde hemde yaptıkları yanlış uygulamaları telafi edecek şekilde uğraşıyoruz. Şunu unutmayın kaçak firmalar tehlikelerin farkında olmazlar, sizi uyarmazlar. Bir sıkıntı olduğunda yaptıkları işin arkasında durmazlar. Çalışacağınız firmaların bakanlık ruhsatının olduğunu teyit etmek önemlidir.

Kartal İlçesinde Böcek İlaçlama Hizmetinde Neden Çalışkan İlaçlamayı tercih etmelisiniz ?

Firmamız Kartal da bulunmaktadır, bölgede bulunan her tür haşere, böcek problemini yakından takip etmekteyiz. Yakın olmamız sebebiyle acil ilaçlama taleplerine hızlıca yetişebiliyoruz.

Firmamız gerek teknik ekibiyle, gerekse kalite anlayışı ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır.  Müşterilerimizin hizmetten memnun olması temel hedefimizdir, müşterimiz memnun kalıncaya kadar hizmeti devam ettirmekteyiz. Bundan dolayı hakkımızda herhangi bir şikayet vs. bulunmamaktadır. İlaçlama sektörü için bu seviye memnuniyeti tutturmak firmalar açısından kolay değildir.

Kartal Fare İlaçlama Hizmeti

İstanbul Kartal ilçesinde hizmet veren şirketimiz, Fare İlaçlama Hizmetinde 15 senelik iyi bir tecrübeye sahiptir. Gerek mühendislerimiz ve gerek sahada çalışan teknik ekibimiz fare ilaçlama konusunda Dünya trendlerini takip ederek her tür soruna yerinde doğru şekilde müdahele eder. Gittiğimiz 1000 lerce Fare İlaçlama hizmetinde % 100 ‘e yakın olumlu sonuçlar elde etmekteyiz.

Bu başarıyı şu şekilde sağlıyoruz; Mühendislerimiz sürekli olarak güncel Pest Control Trendlerini analiz eder ve uygulayarak gözlemleyerek sonuçları değerlendirir. Alınan sonuçlara göre saha ekiplere gerekli eğitimler verilerek sahadaki geri dönüşümler analiz edilir. Bu şekilde sürekli olarak kendimizi geliştiren bir sisteme sahip oluyoruz. Kullandığımız fare zehirleri Dünya’nın en iyi ve en iddialı fare zehirleridir.

Ev, daire, ofis, işyeri, fabrika, gıda işletmeleri vb. tüm yerlere en uygun fiyatlarla Fare İlaçlama hizmetini 7/24 sunmaktayız.

Fare hakkında detaylı bilgiler bulunan makalemizi okumak için burayı tıklayınız.

Fare İlaçlama ile ilgili detaylara bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir