Kadıköy ilçesinde böcek haşere hizmetleri
Kadıköy böcek ilaçlama

Çalışkan İlaçlama, Kadıköy İlçesinde Böcek ilaçlama şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir. Kadıköy, yoğun olarak böcek ilaçlama hizmeti verdiğimiz ilçelerimizden biridir. Bölgede tanınmış bir çok gıda işletmesine haşere, böcek, kemirgen ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy bölgesi böcek popülasyonu açısından çok yüksektir. Bunun bir kaç nedeni var, Bunlar;

  • İlçenin istanbul’un en eski semtlerinden biri olmasından kaynaklanan yapı eksiklikleri.
  • İnsan sirkülasyonunun çok yüksek olması.
  • Gıda işletmelerinin yoğunluğu
  • Yurtdışı ve içi turizmin yüksek olması
  • İlçe kanalizasyon giderlerinin eski olmasını sayabiliriz.

Kadıköy ilçesinden gelen böcek ilaçlama talepleriniz 7/24 karşılanır. Hizmetimiz genellikle 2 uygulama sonrasında garanti kapsamına alınır. Kısa zamanda tekrar aynı problem çıkarsa ücretsiz hizmetimize devam ederiz.

 

Kadıköy Böcek, Haşere, Fare İlaçlama Hizmetinde

En Uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Böcek İlaçlama Hizmeti Nasıl Yapılır ?

Çalışkan İlaçlama firması olarak, Kadıköy ilçesinden gelen böcek fare ilaçlama taleplerini şu şekilde karşılıyoruz.

  • Arayan kişinin böcek sorunu olan yeri neresidir. İşyeri, daire, gıda işletmesi olması haşere sorunun kaynağını anlamamızda yardımcı olur.
  • Hangi tür haşere böcek mevcut ? tarif isteriz veya resim isteriz. Eğer tam olarak haşere, böceğin ne olduğunu anlayamazsak, giden teknik ekibimiz uygulama öncesi iyi şekilde keşif yapmaktadır.
  • Haşere, böceğin hangi sıklıkla görüldüğünü sorarız. Mevcut popülasyonun çokluğunu anlamamıza yarar.
  • Büyük alanlar için ücretsiz ön keşif yapmamız, müşteriler açısından daha rahat olmaktadır.
  • Evde yaşayan kişileri ve evcil hayvanları öğreniyoruz, uygulama yöntemini buna göre seçiyoruz.

Telefondan gerekli bilgileri aldıktan sonra, yaklaşık yapacağımız haşere ilaçlama uygulaması belirlenir. Teknik ekibimiz, böcek problemi olan yere vardıklarında telefondan alınan bilgileri teyit edip, ön keşif yapar. Uygulama öncesi yapılan keşifle yapılacak uygulama belirlenir. Gerekli bilgiler verildikten sonra böcek ilaçlama uygulamasına başlanır.

Kadıköy İlçesinde Yoğun Bulunan Haşere ve Böcek Çeşitleri

Bu bölgede yoğun olarak bir çok işletmeye hizmet vermekteyiz. Hem kurumsal hem bireysel çok fazla müşterimiz mevcut. Bölgede tüm haşere çeşitlerini ve olası sorunları iyi şekilde bilmekteyiz ve çözmekteyiz.

Kadıköy çarşı bölgesinde yoğun olarak sıçan ve fare bulunmaktadır. Çarşı bölgesi kemirgenler için fiziki anlamda çok uygun bir ortam sunmaktadır. Kanalizasyonların eskiliği ve yata oluşu, binaların genelde eski yapılardan oluşması kemirgen popülasyonunu

Kedi popülasyonlarının yoğun olduğu semtlerde sıklıkla Pire sorunu yaşanmaktadır. Genellikle kedilerin yavrulama dönemlerinde Pire istilasına rastlamaktayız.

Oryantal (Şark) hamam böceği Kadıköy tüm semtlerde yoğun olarak vardır. Şark hamam böceği nispeten mücadelesi kolay olan böcek türüdür.

Türkiye’de Amerikan hamam böceklerinin en yoğun olduğu bölgelerden biri Kadıköy‘dür. Bölgede bir çok yerde yoğun amerikan hamam böceğine rastladık.

Alman hamam böceği, tüm dünyada olduğu gibi Kadıköy ilçemizin de haşere sorunlarının başındadır. Alman hamam böceği ilaçlaması en zor olan haşere türlerinden biridir. İlaçlamada, genel sıvı böcek ilaçları ile verimli olmaz. Jel uygulama ağırlıklı olarak çalışılması gerekmektedir.

Kadıköy’ün bazı semtlerinde Çıyan ve Akrep sorunlarına denk gelmekteyiz.

Diğer haşere, böcek problemlerini de sıklıkla görmekteyiz.

Kadıköy Böcek İlaçlama Şirketleri

İlaçlama şirketlerinin çoğunun yoğun olarak çalıştığı bir bölge olduğundan dolayı, bölgede bir çok haşere ilaçlama firması çalışmaktadır. Bölgede ilaçlama fiyatları diğer bölgelere göre az yüksektir. Kadıköy’de araç park yeri ve trafik sorunu sürekli olduğundan dolayı firmalar bir fark koymak ihtiyacı duyarlar.

Çalışkan ilaçlama Kadıköy’de aktif olarak 15 senedir çalışmaktadır. Bölgede bir çok firmaya hizmet sunmaktayız.

Bir çok sektörde olduğu gibi ilaçlama sektöründe de kaçak çalışan kişiler ve firmalar vardır. Sektörün nispeten ilk işe başlama maliyetleri düşük olduğundan eğitimsiz, cahil kişiler bu sektörde yer almaktadır. Bu gibi firmalar yaptıkları işten bihaberlerdir. Size ve çevreye zarar verecek uygulamalar yapmaktadırlar. Çalışacağınız firmanın ruhsat bilgilerini muhakkak isteyiniz.

Böcek İlaçlama Hizmetinde Neden Çalışkan İlaçlamayı tercih etmelisiniz ?

Firma merkezimiz Kartal’da yer almaktadır. Kadıköy’de yoğun olarak çalışmaktayız, bundan dolayı bölgede sürekli olarak ekiplerimiz bulunmaktadır. Genellikle sabah arandığımızda aynı gün içinde hizmet sunmaktayız.

Firmamız gerek teknik ekibiyle, gerekse kalite anlayışı ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır.  Müşterilerimizin bizden memnun olması temel hedefimizdir, müşterimiz memnun kalıncaya kadar hizmeti devam ettirmekteyiz. Bundan dolayı hakkımızda herhangi bir şikayet vs. bulunmamaktadır. İlaçlama sektörü için bu seviye memnuniyeti tutturmak firmalar açısından kolay değildir.

Fare İlaçlama Hizmeti (Kadıköy)

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren şirketimiz, Fare, Sıçan İlaçlama Hizmetinde 15 senelik iyi bir tecrübeye sahiptir. Gerek mühendislerimiz ve gerek sahada çalışan teknik ekibimiz fare ilaçlama konusunda Dünya trendlerini takip ederek her tür soruna yerinde doğru şekilde müdahale eder.

Bu başarıyı şu şekilde sağlıyoruz; Mühendislerimiz sürekli olarak güncel Pest Control Trendlerini analiz eder ve uygulayarak gözlemleyerek sonuçları değerlendirir. Alınan sonuçlara göre saha ekiplere gerekli eğitimler verilerek sahadaki geri dönüşümler analiz edilir. Bu şekilde sürekli olarak kendimizi geliştiren bir sisteme sahip oluyoruz. Kullandığımız fare zehirleri Dünya’nın en iyi ve en iddialı fare zehirleridir.

Ev, daire, ofis, işyeri, fabrika, gıda işletmeleri vb. tüm yerlere en uygun fiyatlarla Fare İlaçlama hizmetini 7/24 sunmaktayız.

Fare hakkında detaylı bilgiler bulunan makalemizi okumak için burayı tıklayınız.

Fare İlaçlama ile ilgili detaylara bu makalemizden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir