Akrep Eve Girmesin Diye Ne Yapılır

akrep eve girmesin diye ne yapılır
Akrep eve girmesin diye ne yapılır

Akrep eve girmesin diye ne yapılır sorusuna, burada yazdığımız makale cevap olacaktır. Madde halinde ne yapılır aşağıda belirtiyoruz.

  • Akrep besin aramak için evlere girer, evinizde yere düşmüş yiyecek kırıntıları vb. yiyecekler olmamalıdır.
  • Evin temizliğine dikkat etmeniz gerekiyor. Sık sık düşen yiyeceklerin kontrolünü yapınız.
  • Eviniz, binanız veya bahçenizdeki yapısal eksiklikleri tamir etmeye özen gösterin. Akreplere yuvalanma alanı bırakmamak en iyi yöntemlerden biridir. Özellikle eve girilebilecek noktalarda kapı altları vb. yerlerin geniş olmamasına dikkat edin. Akrep yassı bir hayvandır çok dar alanlardan girebilir.
  • Akrepler bazı kokulardan hoşlanmazlar. Bunları düzenli olarak evin giriş alanlarına bırakırsanız veya bir çizgi halinde bariyer oluşturusanız akrepleri uzak tutacaktır. Bu caydırıcı kokular şunlardır; Sirke, Lavanta
  • Akrep bazı doğal kimyasal maddelere karşı hassastır. Bunları evin çevresine dökerek akrepleri uzaklaştırabilirsiniz. Borik asit bu malzemelerin başında yer alır. Borik asit akrebin sert kabuğunu çizerek rahatsızlık verir ve asidik olduğu içinde yakıcı etki gösterir.
  • Sık sık evin etrafını ilaçlatmak her tür haşere, böcek ve akrebin hem evinize girmemesini sağlar hemde öldürür. Garanti olan çözümdür. Firmamız Akrep ilaçlamada iyi bir tecrübeye sahiptir, telefon numaralarımızdan arayarak hızlıca fiyat ve detayları öğrenebilirsiniz.

Akrep hakkında geniş bilgi almak için buradaki makalemizi inceleyebilirsiniz.

Akrep ilaçlama hizmetinin nasıl yapıldığını okumak için buradaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Akrep İlaçlama Hizmetinde

En uygun Fiyatlar ve Bilgi İçin Arayabilirsiniz

0542 374 3461

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp'dan Sor