Kartal Böcek Haşere İlaçlama

Çalışkan Böcek İlaçlama, Kartal ilaçlama şirketi olarak faaliyetini sürdürmektedir. Merkez ofisimiz Kartal‘da bulunmaktadır. Bu nedenle Kartal Bölgesindeki haşere ilaçlama taleplerini çok iyi ve kaliteli şekilde sürdürmekteyiz. Kartal ilçesinde bulunmamız nedeniyle kartal ilaçlama taleplerine çok hızlı şekilde cevap vermekteyiz.

Kartal böcek ilaçlama
Maurice Flesier – CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=53662460

Kartal İlçesi

Kartal, 1928 yılında bağlı bulunduğu Üsküdar’dan ayrılarak ilçe hâline getirildi. 1987’de Pendik’in, 1992’de Sultanbeyli ve Maltepe’nin, 2008’de Ataşehir ve Sancaktepe’nin ilçe yapılmasıyla son biçimini aldı. İlçenin güneyinde Marmara Denizi ve açıkta Adalar; doğusunda Pendik; batısında Maltepe; kuzeyinde Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçeleri bulunur.

Kartal da Böcek İlaçlama Nasıl Yapılır ?

Çalışkan İlaçlama firması olarak, bize Kartal dan gelen haşere ilaçlama taleplerinin detaylarını telefondan alıyoruz. Telefondan aldığımız bilgiler yaklaşık olarak aşağıdadır.

  • Müşterinin haşere sorunu olan alanı ne kadar ve ne işle meşgul. Daire mi ? İş yerimi ? kaç metrekare ? iş yeri ise hangi sektörde faaliyet göstermektedir.
  • Hangi tür haşere böcek mevcut ? genellikle tarif ile anlaşılsa da bazen resim istemekteyiz. Eğer tam olarak haşere, böceğin ne olduğunu anlayamazsak, giden teknik ekibimiz uygulama öncesi iyi şekilde keşif yapmaktadır.
  • Haşere, böceğin hangi sıklıkla görüldüğünü sorarız. Mevcut popülasyonun çokluğunu anlamamıza yarar.
  • Büyük alanlar için ücretsiz ön keşif yapmamız, müşteriler açısından daha rahat olmaktadır.
  • Evde yaşayan kişileri ve evcil hayvanları öğreniyoruz, uygulama yöntemini buna göre seçiyoruz.

Telefondan gerekli bilgileri aldıktan sonra, yaklaşık yapacağımız haşere ilaçlama uygulaması belirlenir. 2 kişiden oluşan teknik ekibimiz, böcek problemi olan yere vardıklarında telefondan alınan bilgileri teyit edip, ön keşif yapar. Uygulama öncesi yapılan keşifle yapılacak uygulama belirlenir. Gerekli bilgiler verildikten sonra uygulamaya başlanır.

Kartal İlçesinde Yoğun Bulunan Haşere ve Böcek Çeşitleri

Firmamızın Kartal ilçesinde olması nedeniyle, bu bölgedeki haşere, böcek ve kemirgen sorunlarına iyi şekilde hakimiz. Kartal ilçesinde sık karşılaştığımız haşere, böcek problemleri şunlardır.

Kartal da özellikle sahil kesimlerindeki apartman bahçelerinde Pire problemi vardır. Bunun nedeni çok fazla ve kontrolsüz şekilde bölgede kedi yer almasıdır. Senede 2-3 periyot halinde özellikle kedilerin yavrulama sonrasında Pire Problemi yaşanmaktadır. Kaynağı bulunduktan sonra pire ilaçlama, firmamız için kolay bir uygulamadır.

Kartal da şark hamam böceği hemen hemen her yerde olmaktadır. Şark hamam böceği ilaçlama uygulamalarında kolay bir uygulamadır ama İlaçlama firmasının iyi gözlemci olması şarttır.

Alman hamam böceği, tüm dünyada olduğu gibi kartal ilçemizin de haşere sorunlarının başındadır. Alman hamam böceği zor bir türdür, genellikle ilaçlama hizmeti 2 periyot halinde yapılmalıdır. Seçilecek ilaç mevcut yoğunluk ve diğer özelliklere göre değişir.

Kartal ormanlık alanlarında (Aydos, yakacık) akrep, çıyan olmaktadır. Her ne kadar öldürücü derecede zehirli olmamakla beraber yinede tehlikeli türlerdir.

Kemirgen (Fare, sıçan) sahil kesimlerinde sıklıkla olmaktadır. Kanalizasyon hatları bu bölgede en dipte olduğu için özellikle sağanak yağmur sonralarında en dip alanlarda lağım faresi olmaktadır.

Diğer haşere, böcek problemlerini de sıklıkla görmekteyiz.

Kartal Böcek İlaçlama da Neden Çalışkan İlaçlamayı tercih etmelisiniz ?

Şirketimiz Kartal da bulunmaktadır, bölgede bulunan her tür haşere, böcek problemini yakından takip etmekteyiz. Yakın olmamız sebebiyle acil ilaçlama taleplerine hızlıca yetişebiliyoruz.

Firmamız gerek teknik ekibiyle, gerekse kalite anlayışı ile sektörde ön sıralarda yer almaktadır.  Müşterilerimizin hizmetten memnun olması temel hedefimizdir, müşterimiz memnun kalıncaya kadar hizmeti devam ettirmekteyiz. Bundan dolayı hakkımızda herhangi bir şikayet vs. bulunmamaktadır. İlaçlama sektörü için bu seviye memnuniyeti tutturmak firmalar açısından kolay değildir.