İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz, her tür haşere problemleriniz için aşağıda telefon numaralarından bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

GSM: (0542) 374 3461   Telefon: (0216) 374 34 61

site
Bina, site apartman haşere ilaçlama

Bina, site, apartman ve site bahçeleri ilaçlamasında ekibimiz gelip tüm alanın fizibilitesini çıkarır, keşif yapar ve ön çalışmasını hazırlar. Bunun amacı haşere, kemirgen üremesi olabilecek tüm noktaların belirlenmesi ve buna göre bir yol haritasını oluşturmaktır. Geniş alanlarda titiz bir çalışma olmadığı sürece problem çözülmez. Yaptığımız çalışma ilaçlamadan öte bir mühendislik çalışmasıdır. Kontrolsüzce veya bilinçsizce yapılan ilaçlamalarda malesef sorunlar çözülmekle kalmaz, sürekli para ve zaman harcarsınız. Bu nedenle ilaçlama hizmeti aldığınız firmanın bu konuda yeterli seviyede olması gerekir.

Bina, site, apartmanlarda bir çok çeşit haşereye rastlanmaktadır. Bunlar; hamam böcekleri, tahta kurusu, kalorifer böcekleri, bitler, pireler, fareler, sıçanlar, sinekler görülmekte ve yuvalanma yapmaktadırlar. Yuvalanma yaptıklar ve üreme yaptıkları alanların iyi tespit edilip buna göre önlemlerin alınması gerekmektedir.

apartman bina
Bina, site apartman haşere ilaçlama

Bina, site, apartmanlar sosyal alanlardır. Sağlığa zararlı olabilecek her şeyden kaçınılması gerekmektedir, gerekli hijyen kontrollerinin ve haşere kontrollerin doğru ekipmanlarla doğru şekillerde, profesyonel ekiplerce uygulanması gerekmektedir.  Düzenli ve periyodik olarak yapılması gerekmektedir.

Çalışkan firması olarak özellikle böyle ortamlarda çok titiz çalışmaktayız. Gerekli hassasiyetlerin farkındayız, çalışmalarımızı da bu yönde yapmaktayız.

Bina, site, apartmanlar için ön fizibilite yapılır ve gerekli bilgiler verildikten sonra karşılıklı olarak mutabakat sağlandığında düzenli olarak hizmeti sağlarız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir