İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz, her tür haşere problemleriniz için aşağıda telefon numaralarından bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

GSM: (0542) 374 3461   Telefon: (0216) 374 34 61

Otel
Otel, pansiyon, hotel ilaçlama

Otel, pansiyon, hoteller insanların bir arada yaşadıkları, bir şeyler paylaştıkları sosyal alanlardır. Her türden insan, her türden yaşamı içerisinde barındıran alanlardır. Sirkülasyon oldukça hızlıdır ve otellerde temizlik, hijyen ve haşere kontrolü oldukça zor bir konudur. Otel içinde her tür haşerenin barınabileceği alanlar ve besinler mevcuttur. Bu nedenle düzenli kontrol olmadığı takdirde otel ciddi şekilde bu konudan zarar görebilir. Lüks bir otelde bir farenin görülmesi veya bir haşerenin görülmesi olabilecek en kötü senaryolardan biridir. Hem sağlık açısında hem otelin prestiji anlamında ciddi kayıplara yol açabilecek durumlar ile karşılaşılabilir.

Tüm bu nedenlerden dolayı her otel, pansiyon ve hotel’lerin hızlı periyotlarla haşere, kemirgen, böcek kontrolü için profesyonel ekip desteği alması zaruridir. Alınacak hizmetin iyi kaliteli ve iyi eğitim almış mühendis zihniyetinde çalışacak insanlarla olması gerekmektedir.

Çalışkan haşere kontrol ve ilaçlama olarak otel, pansiyon, hotel, devremülk için özel çalışma yürütüyoruz. Uzun bir ön çalışma ile yapılacaklar listelenir, üzerinde tartışılarak son nihai şekle getirilir ve çalışmaya başlanır. Rutin çalışma sonucu olarak kesin sonuç alınır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir