İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz, her tür haşere problemleriniz için aşağıda telefon numaralarından bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

GSM: (0542) 374 3461   Telefon: (0216) 374 34 61

479533174
Okul haşere, kemirgen, böcek, kene ilaçlama

Okul ve hastaneler temizlik ve hijyenin en önemli olduğu yerlerin başında gelmektedir.

Okullarda önemli olmasının nedeni çocuklarımızdır, onların hiç bir zaman kirli, pis veya haşere sorunu olan yerlerde okumasını istemeyiz. Çocuklar en ufak sorunlarda bile hasta olabilecek potansiyele sahiptir. Sosyal alanlar olduğundan tüm çocuklar birbirleri ile bir şekilde ilişkilidir. Bir çocukta olabilecek bir hastalık bütün çocukları da beraberinde etkileyebilmektedir. Bu nedenle okul gibi ortamlarda haşere kontrolü ve ilaçlama hizmeti oldukça önemli ve zaruridir. Bu alanlarda çalışacak ekiplerin eğitim almış, gerekli donanıma sahip, gerekli titizliğe haiz insanlar olması gerekmektedir. Bu ortamlarda hizmet sunacak firmaların kesinlikle Sğalık bakanlığı ruhsatı olmak zorundadır. Kullanacağı tüm ilaçları listeleyip dosya halinde okul yönetimine sunması gerekmektedir. Bu bir ön tedbirdir.

Okul bölgelerinde firmamız tüm alanları titizlikle inceledikten sonra rapor olarak okul yönetimine sunar. Gerekli görüşmeler ve ön çalışmalar yapıldıktan sonra hizmet verilir. Hizmetin belli periyotlarla tekrarlanması gerekmektedir.

hastane haşere ilaçlama
Hastana haşere, böcek, fare, sinek ilaçlama

Hastane, poliklinik, sağlık ocağı gibi yerleri de özellikle bu kategori içine soktuk. Buralarda aynı okullar gibi gerekli hassasiyetin gösterilmesi gereken alanlardır. Kesinlikle görünen gözükmeyen kir, pislik, bakteri, virüsleri barındırmaması gerekir. Bu alanlarda çalışmanın sürekli ve titiz şekilde yapılması gerekir. Hastane, sağlık ocağı, poliklinik gibi yerler haşerelerin üremesini sağlamak için çok uygun ortamlar sağlamaktadır. Düzenli olarak hizmet alınmadığı takdirde çok hızlı şekilde sorun yaşanacaktır.

Çalışkan haşere ilaçlama olarak özel hizmet gerektiren okul, hastane, poliklinik, sağlık ocağı gibi yerlerde gerekli hassasiyeti gösteririz. Gerekli olan tüm çalışmayı dikkatli ve titiz yapmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir