İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz, her tür haşere problemleriniz için aşağıda telefon numaralarından bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

GSM: (0542) 374 3461   Telefon: (0216) 374 34 61

Fırın, Pastane haşere ve kemirgen kontrol
Fırın, Pastane haşere ve kemirgen kontrol

Tarım Bakanlığı 30 Mart 2005 tarihli ve resmi Gazetede yayınlanan kanun gereğince Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin kontrolleri ve de denetimli piyasa gözetimi gereğince gıda üretimi yapan işletmeler düzenli olarak ruhsatlı ilaçlama firmalarına kontrol ve ilaçlamanın yaptırmaları gerekmektedir.

Fırın, pastane ve benzeri gıda üretimi yapan firmalarda haşere, kemirgen kontrolü oldukça önemlidir. Ortam haşere ve kemirgenlerin yaşaması için oldukça elverişlidir. Düzensiz ve yetersiz ilaçlama yapılırsa bu yerlerde haşere ve kemirgen sorunu çözülmez.

İlaçlama hizmeti alındığında gelen ilaçlama ekibinin tüm noktaları analiz etmesi, olabilecek sorunları önceden hesap edip ona göre önlem alması gerekmektedir. Haşere ve kemirgen sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarda profosyonel ekibin bu işleri yapması zaruridir. İşletmeler direk gıda üzerine çalıştığı için yanlış ilaçlamalarda veya benzeri durumlarda insan sağlığını etkileyen durumlarla karşılaşabilir.

Çalışkan haşere kemirgen ilaçlama firması olarak, fırın, pastane ve benzeri gıda işletmeleri için ilaçlama öncesi kontrol ve ön çalışma yapmaktayız. İşyerine gerekli bilgiler verildikten sonra doğru yöntem seçilerek mevcut sorunların veya olabilecek sorunların önüne geçmekteyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir