İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz, her tür haşere problemleriniz için aşağıda telefon numaralarından bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

GSM: (0542) 374 3461   Telefon: (0216) 374 34 61

asdsadasd
Fabrika haşere, kemirgen ilaçlama

Fabrikalar yoğun çalışılan iş gücü, insan sirkülasyonun fazla olduğu alanlardır. Bir çok materyal ile kontrolü zor bölgeler arasındadır. Mali boyutunda düşünürsek haşere kontrolünün olmadığı durumlarda yüksek maddi zararlara yol açabilen sorunlar çıkabilir. Örneğin fareler kablolara zarar verebilir ve milyon dolarlık cihazlarda geri dönülmez hasarlara yol açabilir.

Sağlık tarafından bakacak olursak. Yüzlerce çalışanın sağlığını olumsuz etkileyebilecek sorunlara yol açabilecek durumlar çıkar. Çalışanların güvenli sağlıklı bir ortamda çalışıyor olması işverenin yükümlülükleri arasındadır. Olası bir sağlık sorununda hukuken de işveren zor durumda kalacaktır.

Bunları önlemek veya haşere sorunlar varsa düzeltmek için düzenli ilaçlama hizmeti alınması gerekmektedir.

Fabrikalar alanları büyük, bir çok kör, ölü noktanın bulunduğu alanlardır. Bu yüzden iyi bir ön çalışmanın yanında, mühendislik çalışmasınında yapılması gerekmektedir. Olabilecek her koşul düşünülmeli ve ona göre düzeltici tedbirler alınmalıdır.

Çalışkan haşere ilaçlama firması olarak fabrikalarda öncelikle iyi bir fizibilite çalışması yapmaktayız. Sorunlar tespit edilir ve çözüm senaryoları oluşturulur. Mevcut sorunlar ve çözüm senaryoları firma yetkilileri ile paylaşılır. Firma ile işbirliği çerçevesinde her türlü haşere sorunu çözülür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir