İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz, her tür haşere problemleriniz için aşağıda telefon numaralarından bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

GSM: (0542) 374 3461   Telefon: (0216) 374 34 61

ee04
Cafe, lokanta, Restaurant İlaçlama

Cafe, lokanta ve restaurantlar sosyal mekanlar arasındadır. İnsanlar eğlence, sohbet, güzle bir zaman geçirme, farklı lezzetler tatma amacıyla bu yerlere gitmektedirler. Sürekli gıda ile iç içe, insan sirkülasyonunun sürekli olduğu yerlerde Hijyeni sağlamak zordur. İnsanların bu yerlerden beklediği en önemli özellik temizliktir. Temiz olmayan bir yere insanları da çekemezsiniz. Temizlik ve hijyen ayrı kavramlardır, temizlik dediğimizde kalıcı kirler ve pislikler akla gelir. Bunlar yüzeysel temizliklerle çözülebilir.

Hijyen demek ? ortamın mikrop, bakteri ve çeşitli hastalık yapıcı organizmaların standartlar dahilinde tutma işlemidir. Haşereler harici hijyeni ancak ortam mikrobiyolojik ölçümler ile anlayabilirsiniz. Size çok temiz gözüken bir yer tam tersi olarak çeşitli hastalık yapıcı canlılar barındırabilir. Bu nedenden dolayı özellikle hijyen ve haşere kontrolünde profosyonel bir ekibe ihtiyacınız vardır. Profosyonel firma dediğimizde de  bu işin eğitimini almış, gerekli bilgi ve donanıma sahip firma anlaşılır.

Bu işin eğitim ve ruhsatlandırma işlemleri Sağlık Bakanlığınca yapılmaktadır. Malesef haşere ve hijyen konusu çok basit algılandığından tamamen kaçak olarak çalışan bir çok firma piyasada çalışmaktadır. Gönlünüz ferah olsada işyeriniz gerekli hijyen ve haşere kontrolünü barındırmıyor olabilir. Bunu sağlamak işyeri sahibinin kendisine yükümlüdür.

Bu yüzden çalıştığınız firmanın belgelerini sorgulayın ve belgeleri bir dosyada muhafaza ediniz. Sağlık bakanlığının 30 Mart 2005 tarih ve 25771 sayı ile Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Gıda ve Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin piyasa gözetimi, kontrolü ve denetimi ile iş yeri sorumluklarına dair yönetmelik gereğince işyerinizin rutin haşere kontrollerini yapmaktayız.

Çalışkan haşere ilaçlama firması olarak, tüm belgelerimiz tam, gerekli eğitimleri almış çalışanlarımız ile her tür haşere sorununuza çözüm üretebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir