hizmetlerimiz

4Haşere İlaçlama

Doğamızda bulunan haşere ya da kemirgenler aracılığı ile çevreye yayılan insan ve çevre sağlığını tehdit eden virüs ve mikroplara karşı uygun ekipmanlar kullanılarak insektisit uygulamasına ilaçlama denir. Etrafımızda bulunan haşere ve kemirgenler insanlar tarafından risk oluşturan sayısız hastalığın taşıyıcısı olmalarının yanı sıra, taşımış oldukları bu hastalıkları çok farklı yöntemlerle insanlara bulaştırırlar.

Genel Temizlik

bacaÇalışkan Group olarak temizlik şirketleri sektöründe güvenilir ve titiz temizlik anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin evlerine ferah ve etkili bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Ev Temizliği hizmetimiz ile Lavabolar, Banyolar, Küvetleriniz, Mutfağınız, Parkeleriniz, Avizeleriniz, Koltuklarınız, Halılarınız işinde uzmanlaşmış geniş kadromuzla titiz ve itina ile temizlenir. Anti-Bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile çocuklarınız evin her köşesinde dolaşabilme huzuruna kavuşacaksınız. Kalitemizden ödün vermeyen temizlik politikamız ile tecrübelerimize dayanarak sizlere saygın, kaliteli ve titiz bir temizlik anlayışı sunuyoruz.

Baca Temizliği

Lokanta, fırın, gıda, restaurant, cafe vb. yerlerin kullanıma bağlı olarak sürekli olarak yağlı kurumlarla dolmaktadır. Baca kurumları ve tabakalar bacanın verimli şekilde hava sirkülasyonu yapmasını engeller. Kaliteli bir yanma alamayacağınız için ocağınızın verimi düşecektir. Mali olarak kayıp yaşanacaktır.

Dİğer taraftan biriken bu tabaka yağlı olduğu için bir süre sonra yangın riskide oluşturmaktadır. Temizlenmediği takdirde yüksek yanma gücü olan kurum yanabilir. Yanma potansiyeli çok yüksek olduğundan yanma sırasında kontrol etmekte bir o kadar zordur.
Maddi ve can kaybı yaşanmaması için bacalarınızın düzenli bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bu işin profesyonel firma tarafından  yapılması gerekmektedir. İyi ve doğru temizlenmemiş bir bacanın yanma riski dahada yükselir.
Çalışkan group olarak baca temizliklerinizi itinayla yapmaktayız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir