İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde hizmet vermekteyiz, her tür haşere problemleriniz için aşağıda telefon numaralarından bilgi alabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

GSM: (0542) 374 3461   Telefon: (0216) 374 34 61

393wqe434
Bahçe haşere, böcek, kene ilaçlama

Türk insanı doğada oturmayı, gezmeyi, çay içmeyi, uyumayı, piknik yapmayı sever. Helede müstakil bir evimiz var veya apartmanımızın güzel bir bahçesi var. Değmeyin keyfimize der misali, her akşam çaylarımız içilir, börekler yenir, çekirdekler yenir. Güzel hoşsohbet zamanlar geçiririz.

Hoş sohbet zamanlarımızın kötü, umulmadık sonuçlara gitmemesi için bahçemizi düzenli haşere kontrolünden geçirmemiz gerekmektedir. Açık alanlarda her türlü böcek olabilmektedir, ısırdıklarında alerjik reaksiyon ve benzeri semptomlar görülebilir.

Açık alanlarda çocuklar oldukça dikkatsizlerdir, çocuklar açık alanlarda özellikle böcek vb. haşerelere karşı çok meraklılardır. Bu merakları bazen kötü sonuçlanabilir. Biz büyükler bu gibi tehlikeleri önceden farkedip, çeşitli tedbirleri almakla yükümlüyüz. Son yıllarda özellikle “kene” bu konuda önem arz etti. Sonuçlarını hepimiz bilmekteyiz. Bahçelerde haşere kontrolü bundan dolayı önemlidir.

Bahçelerimizde tek sorun bizler için değil çeşitli bitkiler, çiçekler, ağaçlar içinde geçerli. Bir ağacı, bitkiyi normal sağlıklı bir şekilde görmek isteriz. Bazen ağaçlara, çiçeklere çeşitli haşereler musallat olmaktadır. Zamanında müdahale edilmediği takdirde istemediğimiz görüntülere sebebiyet verebilir. Örnek vermek gerekirse, karıncalar bitki kök çevrelerindeki toprağa yuvalanarak bitkinin kuruyup ölmesine yol açmaktadır.

Bahçe ilaçlamasının profesyonel ekiplerce yapılması gerekmektedir. Yanlış bir ilaç kullanımı, geri dönülmez şekilde bahçenize zarar verebilir. Haşere cinsine göre doğru ilaç, doğru dozajlama ve doğru ilaçlama alanları önemlidir.

Çalışkan haşere ilaçlama olarak bahçelerinizde ki haşere probleminizde tam destek sunarız.